«Романоф ЛТД»

Компанія ТОВ «Романоф ЛТД» – виробниче підприємство керамічних виробів, яка спеціалізується на серійному виробництві керамічних ковпачків для закупорювальних матеріалів.  Головна місія компанії полягає у розробці та просуванні продажів керамічних кришок, які характеризуються унікальним дизайном, призначених для світової індустрії напоїв. Наше підприємство також займається розробкою та виробництвом полуфарфорового посуду, керамічних комплектуючих до широкого спектру освітлювальних приладів (люстр, бра, настільних ламп, плафонів), комплектуючих до кальянів (чаші, колби), керамічні штофи, пляшки, сувенірна продукція та інші вироби з кераміки та порцеляни.

Компанія була створена в 2011 році і розпочала стабільний розвиток на внутрішньому та зовнішньому ринках, що стало можливим завдяки постійному вивченню кон’юнктури ринку, продуманому формуванню асортименту, надійним відносинам з партнерами.

З 2017 року компанія ТОВ «Романоф ЛТД» динамічно розвивається у напрямку керамічних ковпачків для закупорювальних матеріалів, постійно нарощує виробничі потужності, збільшує штат співробітників, розширює асортимент, заснований на передових функціональних можливостях та технологіях. Всі вироби компанії мають ексклюзивний стиль завдяки значному багажу інтелектуальної власності у вигляді винаходів.

Дуже важливим елементом виробничого процесу є висококваліфіковані фахівці та витримується правильний технологічний цикл. На всіх етапах виробництва керамічні вироби проходять контроль якості. Використовується керамічна маса високої якості (полуфарфор) та має високу міцність. Температура випалу досягає +1250°С. Використовуються фарби, глазурі, пігменти як вітчизняних, так і  європейських виробників. Товар сертифікований.

Компанія «Романоф ЛТД» виступає за довгострокову співпрацю, засновану на чіткому виконанні взятих на себе зобов’язань. Запорукою цього є організація високого рівня процесу виробництва та реалізації продукції. Індивідуальний підхід до кожного клієнта робить роботу з нашою компанією особливо привабливою.

Фахівці нашої компанії вклали частинку добра і своєї душі у виробництво кераміки та можуть задовольнити навіть найвишуканіші смаки споживача, в тому числі індивідуальні, ексклюзивні замовлення.

Ми готові до співпраці не лише за традиційними для нас видами продукції, а й за новими розробками.