Виробництво порцеляни

Дуже важливим елементом виробничого процесу є висококваліфікованих фахівців. Майстри з багаторічним стажем та правильний технологічний цикл забезпечують високу якість продукції. На всіх етапах виробництва керамічні вироби проходять контроль якості. Кераміка має високу міцність, температура випалу досягає +1250°С. Використовуються фарби італійських та німецьких виробників. Товар сертифікований.

Компанія «Романоф ЛТД» виступає за довгострокову співпрацю, засновану на чіткому виконанні взятих на себе зобов’язань. Запорукою цього є організація на високому рівні процесу виробництва та реалізації продукції. Індивідуальний підхід до кожного клієнта робить роботу з нашою компанією особливо привабливою.

Фахівці нашій компанії вклали частинку добра і своєї душі у виробництво кераміки та можуть задовольнити навіть найвишуканіші смаки споживача, у тому числі індивідуальні, ексклюзивні
замовлення.

Ми готові до співпраці не лише за традиційними для нас видами продукції, а й за новими розробками. Будемо раді встановити ділові контакти з новими партнерами та докладемо всіх зусиль для взаємовигідного співробітництва.